Qera, Apartament 1+1, Selvia

245 € /muaj

ID: OPP11263
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11263
  • Siperfaqja55m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime194

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Selvia". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 55 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity