Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim

700 € /muaj

ID: OPP11264
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP11264
  • Siperfaqja72m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime222

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Hoxha Tahsim"pranë sheshit "Avni Rustemi". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 72 m2. Ambienti ka fasadë xhami, është open space, ka 2 tualet. Ambienti mund të ndahet në zyra dhe ka 2 kondicioner. Ofron mundësi parkimi në katin -1 me pagesë shtesë. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity