Shitet, Shtëpi Private, Medreseja

75,000 €

ID: OPP11265
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDOPP11265
  • Siperfaqja47m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime369

Pershkrimi

Shitet shtëpi private 4+1 në zonë e "Medresesë". Shtëpia ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale prej 47 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , verandë dhe 24 m2 oborr. Shtëpia është e mobiluar. Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity