Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci

400 € /muaj

ID: OPP11267
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11267
  • Siperfaqja84m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime213

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboçi". Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 84 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluar. Apartamenti kla 2 kondicionera dhe është e përshtatshme për zyra ose banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity