Shitet, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra

97,580 €

ID: OPP11269
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11269
  • Siperfaqja119m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime2374

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga 'Siri Kodra'. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri 7-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 119 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity