Shitet,Ambjent,Kthesa E Kamzes

280,000 €

ID: future11277
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture11277
  • Siperfaqja1372m2
  • Kat-1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime174

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet katin -1 te nje pallati me punime shume cilesore ne zonen e Ktheses Se Kamzes,prane Ardenos.Informacion mbi ambjentin• Sipërfaqa : 1372 m2 • Me hipoteke •I investuar • Ideal per tipologji biznesi si magazinim si dhe per biznese te ndryshme •Mund te nderrohet edhe me apartamente. Për ta vizituar na kontaktoni!

Bedri Stafa
Bedri Stafa
Future Home Integrity