Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza

530 € /muaj

ID: OPP11302
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11302
  • Siperfaqja120m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime1090

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga "Mine Peza". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 89 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Verilindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity