Shitet, Apartament 1+1, Rruga 4 Dëshmorët

85,000 €

ID: OPP11303
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11303
  • Siperfaqja89m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime261

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "4 Dëshmorët". Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 89 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Shtëpia disponon orienitm Veri-perëndim. Apartamenti disponon dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity