Shitet, Apartament 2+1, Medreseja

115,000 €

ID: OPP11304
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11304
  • Siperfaqja103m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime235

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Medreseja". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jug-lindje-veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dikumnetaciojn të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity