Qera, Vilë, Rruga e Elbasanit

1,000 € /muaj

ID: OPP11306
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11306
  • Siperfaqja319m2
  • Kat
  • Numri i dhomave5
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime289

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek "Rruga e Elbasanit" pranë restorant "Xibraku". Sipërfaqe totale 319 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 2 ambiente ndenjie, 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 4 tualete, 2 ballkone dhe garazhi. Vila disponon të gjitha orientimet. Vila është e mobiluar dhe e investuar me kondicioner. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity