Qera, Vilë, Shkolla e Baletit

820 € /muaj

ID: OPP11308
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11308
  • Siperfaqja240m2
  • Kat
  • Numri i dhomave5
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime157

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek "Shkolla e Baletit". Banesa ka sipërfaqe totale 240 m2. Vila ka strukturë 3 katëshe dhe është e organizuar në 2 ambiente ndenjie, 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone dhe garazhi. Vila disponon të gjitha orientimet. Vila është e mobiluar dhe e investuar me kondicioner. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity