Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit

290 € /muaj

ID: OPP11309
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11309
  • Siperfaqja75m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime313

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Shkolla e Baletit" kati 3 i një banese private. Banesa ka sipërfaqe totale 75 m2. Apartamenti është i organizuar në 1 ambiente ndenjie, 1 ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti disponon të gjitha orientimet. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar me kondicioner. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity