Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

85,950 €

ID: 11319
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11319
  • Siperfaqja96m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime1004

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 4 Banim • Sipërfaqe: 95.5 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar, vertrate dopio xham termike dhe Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si (shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj), ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Armando Misku
Armando Misku
Future Home Property