Shitet, Vilë , Vaqarr

66,000 €

ID: OPP11322
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11322
  • Siperfaqja160m2
  • Kat
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime450

Pershkrimi

Shitet , vilë në Vaqarr. Banesa ka sipërfaqe totale 160m2. Vila ka strukturë 2 katëshe dhe është e organizuar në 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, garazhi dhe oborri (400 m2). Vila disponon të gjitha orientimet. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity