Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit

245 € /muaj

ID: OPP11325
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11325
  • Siperfaqja45m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime352

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Pediatria në rrugën "Kongresi i Manastirit" Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues 5-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 45 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluar. Apartamenti ka sistem kondicionimi dhe është i sapoinvestuar. Është i përshtatshëm edhe pë zyra. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity