Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

250,000 €

ID: PRI+11329
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+11329
  • Siperfaqja118m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime341

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 118 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Pallat i ri • Ashensor • Me sisitem kondicionimi • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Arbunela Haka
Arbunela Haka
Future Home Priority