Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku

90,000 €

ID: plus11332
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus11332
  • Siperfaqja90m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime410

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Oxhakut në rrugën Xhanfize Keko.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me kondicioner • me parkim
Për ta vizituar na kontaktoni !

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +