Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz

450 € /muaj

ID: OPP11353
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11353
  • Siperfaqja112m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime184

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi "Panorama" në rrugën "Panorama"pranë hipotekës. Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri 12-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 112 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.Banesa ka punime cilësore me sistem kapot, i investuar me kondicioner dhe plotësisht i mobiluar. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity