Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga e Kavajës" pranë xhamisë "Dine Hoxha".Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 80m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është I mobiluar dhe i investuar me sistem kondicionimi . Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11372
80 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-15

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 19
400 € /muaj

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 23
360 € /muaj

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 6
290 € /muaj