Shitet, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri

155,000 €

ID: OPP11411
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11411
  • Siperfaqja110m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime344

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Myslym Shyri". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri 6-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona si afërsia me institucionet, shkollat dhe kopshtet. Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity