Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë

230,000 €

ID: OPP+18510
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP+18510
  • Siperfaqja bruto4147m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime92

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Fikas në Mullet.
Me sipërfaqe totale prej 4147m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim (vila, kapanone).
Buzë autostradës Tiranë-Elbasan.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet.
Për më tepër na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +