Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit
Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 81.3 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem akustik • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11470
81 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-20

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 19
400 € /muaj

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 23
360 € /muaj

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 6
290 € /muaj