Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pranë bar "Pavaroti". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 225 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme 55 m2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është shumë mirë i investuar me parket dhe kondicioner në çdo dhomë. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot , termoizolim . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11539
225 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj