Shitet, Shtëpi private, Fresku
Shitet, Shtëpi private, Fresku
Shitet, Shtëpi private, Fresku

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në Fresk në rrugën e Teleferikut . Shtëpia ka strukturë 1-katëshe me sipërfaqe trualli 400m2 e sipërfaqe ndërtimi 94m2. E organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, oborr. Orientimi i tij veri-jug-lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra : • me hipotek • kubaturë e rregullt Për ta vizituar na kontaktoni

Tipare

House
plus11551
400 m2
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-26

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj