Qera, Ambient, Stacioni i Trenit
Qera, Ambient, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "Stacioni i Trenit". Ambienti është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 400 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për call center, si dhe tipologji te tjera biznesi. Është open space ka 4 tualete me fasadë xhami. Orientimi jug i mundëson ndriçim gjatë gjithë ditës, është i investuar me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11579
700 m2
1
0
4
Ka Hipoteke
2019-07-29

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj