Qera, Ambient, Rruga e Durrësit
Qera, Ambient, Rruga e Durrësit
Qera, Ambient, Rruga e Durrësit
Qera, Ambient, Rruga e Durrësit

Pershkrimi

Jepet me qera dyqan tek Rruga e Durrësit. Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 30 m2. Është i investuar dhe është i përshtatshëm për argjendari, servis celularësh, zyrë noterie, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11584
30 m2
0
0
Ne proces hipotekimi
2019-07-30

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj