Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 95 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete me dritare • I investuar • Orientimi: Lindje • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11588
95 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj