Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze
Shitet, Vile, Mezeze

Pershkrimi

Shitet , vilë në Mëzezë. Me sipërfaqe ndertim 120 m2 dhe 600 m2 Truall. Vila ka strukturë 1 katëshe dhe është e organizuar në: salloni I ndenjes dhe ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr, garazh 30 m2. Vila disponon të gjitha orientimet. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
11594
720 m2
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

mezeze
Albania
Tirana
mezez

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj