Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Yzberishtit.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshem.Objekti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 94.3 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe orientim shume te mire,si dhe shitet i mobiluar.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11600
94 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-30

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 19
400 € /muaj

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 23
360 € /muaj

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 6
290 € /muaj