Qera, Ambient, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Gjon Buzuku". Ambienti është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 200 m2 buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të përdoret për fasoneri, rrobaqepsi, shtypshkoronje, etj. Ambienti është i investuar me sistem kapot, termoizolim dhe qepen me pult. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11618
200 m2
1001
0
Ka Hipoteke
2019-07-31

Adresa

Rruga Gjon Buzuku
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj