Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0. Ka orientim jug dhe sipërfaqe totale 68m2 . Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11648
68 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-02

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj