Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë
Shitet, Apartament  2+1, Sarandë

Pershkrimi

• Apartamenti ndodhet ne qytetin e Sarandës. • Ka nje sipërfaqje prej 85m², të organizuar në sallon ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. • Siç e shihni dhe nga fotot, apartamenti ka një mobilim të një stili të veçantë dhe përfshin të gjitha paisjet e nevojshme, të një kualiteti të lartë. • Në të do të gjeni: kuzhinë graniti, pajisje hidrosanitare tepër cilsore, kondicioner në çdo dhomë, sistem alarmi, siguri e lartë e dyerve, etj. • Të gjitha dhomat kanë dalje në ballkon, i cili ju ofronë pamjen relaxuese të detit dhe ajrin e paster që mundëson kati i fundit. • Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si ujë dhe drita 24h, ashensor, parking etj. • Në çmim përfshihet dhe një vend parkimi. • Apartamenti disponon të gjithë dokumentacionin e rrgullt hipotekor.

Tipare

Apartment
PRI11744
85 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

sarande
Albania
Sarande
Sarande

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 19
400 € /muaj

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 23
360 € /muaj

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 6
290 € /muaj