Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë

Pershkrimi

• Apartamenti ndodhet ne qytetin e Sarandës. • Ka nje sipërfaqje prej 35m², të organizuar në 1 dhomë kryesore + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. • Siç e shihni dhe nag fotot, flati ka një mobilim të një stili të veçantë dhe përfshin të gjitha paisjet e nevojshme, të një kualiteti të lartë. • Në të do të gjeni: kuzhinë graniti, pajisje hidrosanitare tepër cilsore me hidromasazh, kondicioner në dhomë, sistem alarmi, siguri e lartë e dyerve, etj. • Dhoma ka dalje në ballkon, i cili ju ofronë pamjen relaxuese të detit dhe ajrin e pastër që mundëson kati i fundit. • Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si ujë dhe drita 24h, ashensor, etj. • Flati disponon të gjithë dokumentacionin e rrgullt hipotekor.

Tipare

Apartment
PRI11745
35 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

sarande
Albania
Sarande
Sarande

Prona te ngjashme

Shitet, Dublex, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: OPP14374
143 m2 4 2 0
110,000 €

Shitet, Lokal,Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI14373
60 m2 2 -1
400,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future14372
60.6 m2 1 1 3
55,000 €