Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

61,000 €

ID: PRI11787
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI11787
  • Siperfaqja62m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime626

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në hyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad.
Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri
• Kati i 1 banim
• Sipërfaqja e apartamentit: 62.04 m2.
Apartamenti disponon:
• Salloni i Ndenjes
• Dhomë gjumi
• Tualeti
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I investuar
• I shtruar me Parket .
•veshje kapot, grafiato, sjelle termoizolim dhe kundra lagështirës.
•Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit.
•Ndarjet e mureve - dopio tull, lesh guri, që sjelle izolim të plotë akustik nga apartamenti në apartament .
•Shtrimi me parket cilesia mbi mesataren.
•Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren.
•Sistemi elektrik i ri mbi mesataren.
•Sistemi hidraulik i ri mbi mesataren.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eklid Meco
Eklid Meco
Future Home Priority