Shitet, Apartament 3+1, 21 Dhjetori

230,000 €

ID: 11844
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11844
  • Siperfaqja155m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime465

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Star. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 9 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 155 m2 • Salloni i Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Dhome garderobe me xhama. Cillësime të tjera: • I mobiluar me arkitekt, luxury • I shtruar me Parket 16 laminat • Grila me komand elektrike • Spote ndricimi • Sistem ngrohje ftohje. • Orientim Veri-Perendim • Ndërtim i Ri • Kubature e rregullt. • Punime cilësore. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Esidian Zeqa
Esidian Zeqa
Future Home Property