Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Shitet, Apartament 2+1, Restorant Durresi

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Ferit Xhajko". Apartamenti është i pozicionuar në katin 4 të një pallati të ri 8-katësh me ka sipërfaqe totale prej 132 m2 , është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11873
132 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-15

Adresa

Rruga Ferit Xhajko
Albania
Tirana
Restorant Durresi

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj