Qera,Ambjent,Unaza E Re

500 € /muaj

ID: future11909
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture11909
  • Siperfaqja98m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime171

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Unaze Te Re,tek Vila L. Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 98 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •2 Tualete • Fasade xhami • Opsion ideal investimi •Për ta vizituar na kontaktoni!

Anxhelo Nela

Anxhelo Nela

+355697015476