Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

50,000 €

ID: al11961
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDal11961
  • Siperfaqja64m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime134

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar pranë rrugës "Pjetër Budi" te Qytet Studenti, në një ndër komplekset më cilësore të zonës, kompleksi "Ana". Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 64 m2, ku 20 m2 është verandë • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Pozicion të favorshëm gjeografik • Fasadë xhami • Kubaturë të rregullt • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Pranvera Kryeziu

Pranvera Kryeziu

+355692542490