Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

82,000 €

ID: al11964
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDal11964
  • Siperfaqja96m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime263

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te 21 Dhjetori, pranë Rajonit të Policisë Nr.2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1, pallat 2-katësh • Sipërfaqja e apartamentit : 96 m2 ku 72 m2 është në hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • I përshtatshëm për banim ose biznes • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Gjergji Stefa

Gjergji Stefa

+355696166871