Shitet,Apartament 2+1,Blloku

93,000 €

ID: al11985
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDal11985
  • Siperfaqja63m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime235

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut, te Bulevardi Bajram Curri, afër Kinema Agimi. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit : 63 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni 7 m2 • Kubaturë e rregullt • Totalisht i investuar • Tarracë e shfrytëzueshme • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Serxhio Kola

Serxhio Kola

+355695610929