Shitet,Vilë,Ali Demi
Shitet,Vilë,Ali Demi
Shitet,Vilë,Ali Demi

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi i Lirisë". Informacion mbi vilën : • 3-katëshe • Sipërfaqja e vilës : 210 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Kati i 1 dhe 2 disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 Dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni. Kati i 3 disponon : • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 Dhomë gjumi • Tualeti • Veranda. Vila disponon : • Kubaturë e rregullt • Dritë e bollshme gjatë gjithë ditës • Punime cilësore • Dopio xham • Vende parkimi • 20 m2 bodrum i cili komunikon me shkallë me çdo kat • Depo • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al12186
210 m2
7
3
Ka Hipoteke
2019-09-11

Adresa

Kushtrimi i Lirisë
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 19
400 € /muaj

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 23
360 € /muaj

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 6
290 € /muaj