Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

46,000 €

ID: future12272
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDfuture12272
  • Siperfaqja63m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime942

Pershkrimi

Shtepia është e pozicionuar në Yzberisht. Informacion mbi pronen: • Ndërtim i Ri •Sipërfaqja e ndertimit 62.7 m2 •Siperfaqja e Truallit 138 m2 •E pajisur me çertifikatë pronësie. • Organizimi: • Ambjent ndenje dhe Gatimi • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Oborr • Vend parkimi .Për ta vizituar na kontaktoni!

Bekim Cengu
Bekim Cengu
Future Home Unaza