Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

5,000 €

ID: PRI+12364
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI+12364
  • Siperfaqja22m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Shikime201

Pershkrimi

Biznesi ndodhet në zonën Komuna e Parisit • Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqa e ambjenti: 22 m2 • I investuar • Me parket • 1 Tualet • Biznesi shitet në vlerën 5000 euro, aktualisht ambjenti jepet dhe me qera 170 euro • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority +