Shitet, Ambient Biznesi, Porcelan, Tiranë

80,000 €

ID: OPP+18600
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP+18600
  • Siperfaqja92m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime69

Pershkrimi

Shitet, Njësi tregtare, pranë TV- Klani, në rrugën Qemal Stafa.
• Me sipërfaqe të brendshme prej 60.14m2 të shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me sipërfaqe verande 32m2.
• Kati i 1
• Me orientim veri
• Buzë rrugës kryesore.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +