Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

85,000 €

ID: OPP+18603
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18603
  • Siperfaqja100m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime160

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, në rrugën e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 100 m2.
• Kati i 3.
• Orientim Veri.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Sistem chiller dhe dopio xham .
• Me ashensor.
• Zonë e qetë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +