Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres

775,000 €

ID: 12611
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • ID12611
  • Siperfaqja7900m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime100

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonen e Autostrades Tirane-Durres,ne Vore •Informacion mbi tokën: •Sipërfaqja e tokës : 7900 m2 mundesi deri ne 8000 m2 • Me certifikatë pronësie • E ndare ne 2 parcela 5130 m2 dhe 4670 m2 te cilat shiten te ndara ose sebashku me vleren 80 euro/ m2 • I përshtatshëm për ndërtim Kapanonesh dhe Godinash Biznesi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervin Uzuni
Ervin Uzuni
Future Home Property