Qera,Apartament 2+1+Post Parkim,Kompleksi "Sima-Com"

400 € /muaj

ID: UNA18608
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA18608
  • Siperfaqja98m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime38

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin cilësor "Sima-Com".
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 • Sipërfaqja e apartamentit 98m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • Tualeti • Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Pallat i ri,i mirë administruar
• Zonë e preferuar dhe e aksesueshme
Apartamenti është totalisht i investuar dhe do të jepet i mobiluar me të gjitha të reja.
Përfshihet dhe një post parkimi në cmim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anxhelo Nela
Anxhelo Nela
Future Home Unaza