Shitet, Apartament 2+1, Allias, Tiranë

48,000 €

ID: OPP+18610
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18610
  • Siperfaqja71m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime158

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Allias, në rrugën Niko Avrami.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 71.3 m2.
• Kati i 2.
• Orientim jug.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Pallat ekzistues.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +