Shitet,Ambjent,Kombinat

150,000 €

ID: future12664
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture12664
  • Siperfaqja229m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave5
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime167

Pershkrimi

Ambjenti është pozicionuar në zonën e Kombinatit buzë rruge, në Sharre. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit: 600 m2 trualli , 229 m2 ndertimi • Disponon dokumentacionin e rregullt Hipotekor • Punime shumë kualitative me masë të lartë të hekurit dhe betonit • I përshtatshëm për cfardolloj aktiviteti. •Kati i pare eshte open space dhe mund te perdoret sipas deshires.Kati i dyte disponon 5 dhoma te cilat perdoren per zyra dhe magazinim.Ambjenti dsponon hapesire parkimi si dhe eshte opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Bekim Cengu
Bekim Cengu
Future Home Unaza