Ambjent,Unaza E Re

1,500 € /muaj

ID: future12686
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture12686
  • Siperfaqja320m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime161

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne nje zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar,ne Unaze te Re,perballe 2 Rotondove.Ndodhet në katin e pare te nje pallati te ri dhe ka sipërfaqe totale prej 319.6 m2. Ambjenti disponon: • Dokumentacion te rregullt hipotekor • Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •2 tualete • Fasade xhami • Opsion ideal investimi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ani Nurcja
Ani Nurcja
Future Home Unaza